O mněSweet pixel je o propojení dvou mých vášní - jídla a fotografování. Jídlu se intenzivně a bez přestávek věnuji od léta roku 1985. K fotografování jsem se shodou šťastných okolností dostala o 25 let později a tato událost se zcela překvapivě a nečekaně stala významným bodem v mém životě. Bez přehánění mi otevřela nový pohled na svět kolem.
Často dostávám otázku, proč fotím jídlo a jak jsem se k tomu dostala. Já vlastně ani nevím. Prostě jsem na začátku chtěla fotit a jídlo bylo nejdostupnější a nejpěknější objekt v mém okolí. Postupem času se naplno rozhořela má vášeň pro food styling a decor styling. Velmi mě baví vytvářet zátiší s jídlem a kombinovat staré kuchyňské nádobí a náčiní s moderním pojetí vzhledu jídla.  
Nejsem profesionální kuchařka ani cukrářka. Snažím se ve svých receptech kombinovat jednoduchost a originalitu a používat sezónní kvalitní potraviny.
První článek na blogu se objevil v den mých narozenin v roce 2012. Velmi si vážím každého čtenáře a každého komentáře. Pořád mě překvapuje, jak daleký dosah má původně tato moje  malá virtuální kuchařka a úložiště fotek a kolik si našla čtenářů.
Můžete mě sledovat i na těchto sociálních sítí - facebook, instagram a pinterest.

Jana

V případě dotazů, přání a připomínek mě kontaktujte na email: jana.klinkovska@gmail.com

Press:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...